• Stačí domluvit si schůzku či zkušební tréninkovou hodinu s šéftrenérem klubu Tomášem Steinbrecherem.
  • Kontakt: Tel. 774 070 041, e-mail: tomas.steinbrecher@gmail.com

Více informací naleznete v záložce "TENISOVÁ ŠKOLA"

Poslední novinky

Mistrák mladších žáků ⭐️❤️👌

První mistrák sezóny a hned vítězství! Naši mladší žáci ve složení Kiki Hybnerová, Sára Bálintová, Maty Farkaš a Tobík Sacher uspěli nad tenisty z TK Ostrov a získali 6 bodů. Další mistrák nás čeká za 14 dní v Chebu. Všem našim tenistům moc gratulujeme a přejeme další úspěchy!!! 👏🎾

Číst dále ⟶

Fantastické výkony Xavíka!!! ⭐️❤️👌

Minulý víkend se našemu babytenistovi Xavíkovi opět velmi dařilo. Na sobotním turnaji na pražském Hamru mu těsně unikla účast ve finále, ale konečné 3. místo ze třiceti účastníků je naprosto skvělý výsledek! 🎾🥉👏 Svoji fantastickou formu potvrdil Xavík v neděli na plzeňské Lokomotivě. Tam se mu podařilo zvítězit a v konkurenci téměř čtyřiceti babytenistů získal […]

Číst dále ⟶

Beník Sacher válí!!👌👏🎾

Náš mladý šikulka Beník tuto sobotu na turnaji v Klášterci vybojoval krásné 2. místo. Vyhrál svou skupinu a následně se v pavouku probojoval až do finále!!👍💪 Po urputném finálovém boji s Veronikou Bálkovou nakonec bohužel těsně prohrál 6:10 a 5:10. Beníkovi ze srdce blahopřejeme a příště se finále otočí!!!🏆🎾☀️

Číst dále ⟶

Tobík a krásné 3. místo 🥉🏆👍

Tento víkend náš Tobík Sacher zažil další úspěšný turnaj! V Rudné vybojovali se svým deblovým parťákem Kubou Samkem 3. místo!! Velká gratulace!! ⭐️🏆🎾 A to jim finále čtyřhry uteklo jen těsně v super tiebreaku 9:11 (3:6, 6:3, 9:11). Blahopřejeme k báječnému třetímu místu a příště určitě bude finále!!! 👍👌🎾

Číst dále ⟶

2. místo pro Kiki! 🥈👏🎾

Začala nám letní sezóna a hned první úspěchy! Naše Kiki Hybnerová při svém prvním zápase na venkovních kurtech na Škodovce v Plzni vybojovala se svojí deblovou parťačkou Aničkou Koulovou druhé místo🏆🏆🏆!!! Nesmíme ani opomenout skvělou hru, kterou předvedly protihráčky Amálka Zedníková a Natálka Bínová z TK Slavia Plzeň!! Velká gratulace Kiki a přejeme další a […]